»Myśl ks. Bosko

Pamiętaj, że masz Anioła Stróża za towarzysza, stróża i przyjaciela. Przywołuj swojego Anioła w pokusach. On bardziej pragnie Ci niż ty chcesz, aby Ci pomógł.

sport - osiągnięcia

Osiągnięcia sportowe

Uprawiane dyscypliny
koszykówka, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy,
zajęcia rekreacyjne i rehabilitacyjne na siłowni.

Organizacja Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej
VIII OIMS - Łódź, 08-10 września 2000 r. dla 1000 zawodników (czek).
XI OIMS - Łódź, 05-07 września 2003 r dla 1000 zawodników (czek).

Organizacja imprez IX Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w siatkówce w dniu 09 czerwca 2001 r., które odbyły się w Łodzi i wzięło w nich udział 200 sportowców.
XIII Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w dniu 04.06.2005 roku

Organizacja obozów
1993 - jeden obóz sportowy w okresie lata dla 60 osób.
1994 - zimowisko w miejscu zamieszkania dla 40 osób i 18 obozów w okresie lata dla 799 osób.
1995 - dwa obozy sportowe w okresie zimy dla 49 osób oraz pięć obozów sportowo-wychowawczych w okresie lata dla 263 osób.
1996 - jedno zimowisko w miejscu zamieszkania dla 53 osób oraz 3 obozy sportowo-wychowawcze dla 135 osób.
1997 - zimowisko w miejscu zamieszkania dla 50 osób oraz 4 letnie obozy sportowo-wychowawcze dla 303 osób.
1998 - zimowisko w miejscu zamieszkania dla 70 osób, zimowy obóz rekreacyjny dla 38 osób oraz 6 obozów (sportowy, sportowo-wychowawczy, rekreacyjny i turystyczny) w okresie lata dla 367 osób.
1999 - zimowisko w miejscu zamieszkania dla 140 osób oraz 7 letnich obozów (sportowy, sportowo-wychowawczy, rekreacyjny i turystyczny) dla 446 osób.
2000 - otwarte zajęcia sportowe w okresie ferii zimowych dla 100 osób oraz 4 obozy (sportowy, sportowo-wychowawczy, rekreacyjny i turystyczny) dla 290 osób.
2001-4 letnie obozy (sportowy, sportowo-rekreacyjny, rekreacyjny i turystyczny) dla 237 osób.
2002 - zimowisko w miejscu zamieszkania jako otwarte zajęcia sportowe dla 50 osób oraz 3 letnie obozy (sportowy, sportowo-rekreacyjny i turystyczny) dla 170 osób.
2003 - zimowisko dla 150 osób oraz 3 obozy dla 200 osób
2004 - zimowisko w miejscu zamieszkania - otwarte zajęcia sportowe dla 50 osób oraz 4 (obozy sportowy, rekreacyjno-wychowaczy) dla 250 osób
2005 - zimowisko w miejscu zamieszkania dla 30 osób oraz 3 obozy sportowe dla 180 osób.

Udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej

I OIMS - Lubin 1993 r.

II miejsce - siatkówka dziewcząt kat. "A"; trener: Marek Krzaczyński
Gralak Agnieszka
Jędrzejowska Ewa
Krzemińska Małgorzata
Lubecka Dominika
Michalska Katarzyna
Paradowska Joanna
Paradowska Magdalena
Wentland Magdalena
Zuzankiewicz Karolina
Żurek Natalia

III OIMS - Kraków 1995 r.

II miejsce - tenis stołowy chłopców kat. "B"; trener: Supeł Jerzy
Wilczyński Rafał

IV OIMS - Kraków 1996 r.

II miejsce - piłka nożna kat. "B"; trener: Paweł Pietrala
Bystrosz Łukasz
Graboś Marcin
Keller Marcin
Kłosowski Michał
Kozłowski Robert
Kuliński Grzegorz
Marczak Krzysztof
Olszewski Rafał
Perdas Piotr
Szyszka Dominik
Wypchło Mariusz

V OIMS - Lubin 1997 r.

IV miejsce - siatkówka dziewcząt kat. "A": trener: Marek Krzaczyński
Gralak Agnieszka
Jędrzejowska Ewa
Krzemińska Małgorzata
Lubecka Dominika
Michalska Katarzyna
Paradowska Joanna
Paradowska Magdalena
Wentland Magdalena
Zuzankiewicz Karolina
Żurek Natalia

VI OIMS - Kielce 1998 r.

II miejsce - koszykówka dziewcząt kat. "A"; trener: Jacek Kopczyński
Bartold Dorota
Chorosz Anna
Cyrulewska Małgorzata
Cyrulewska Maria
Florczak Anna
Gawinek Marta
Łukawska Izabela
Milczarek Marta
Nowocień Aleksandra
Solecka Katarzyna

VIII OIMS - Łódź 2000 r.

I miejsce - siatkówka dziewcząt kat. "A"; trener: Marek Krzaczyński
Ciećko Małgorzata
Dyksa Kamila
Dziworska Agnieszka
Jędrzejczyk Małgorzata
Kajszczarek Dorota
Szwaba Agnieszka
Zuzankiewicz Karolina

IV miejsce - koszykówka chłopców kat. "B", trener: Jakub Urbanowicz
Bociek Jarosław
Grzanka Radosław
Jerzykowski Adam
Kabaciński Cezariusz
Lewaciak Wojciech
Piąstka Łukasz
Pikuła Wojciech
Pluskota Michał
Smulczyk Krzysztof
Więzowski Dorian

IV miejsce - siatkówka dziewcząt kat. "B", trener: Marek Krzaczyński
Dubik Anna
Frans Izabela
Graczyk Karolina
Kirpsza Joanna
Kula Aleksandra
Marcinkiewicz Karolina
Racz Magdalena
Szimke Katarzyna

V miejsce - piłka nożna kat. "B", trener: Krzysztof Gniazdowski sdb
Gotszald Łukasz
Górny Rafał
Kaczmarek Marcin
Kwarczyński Cyprian
Kwiatek Daniel
Massalski Kamil
Melke Marcin
Nowak Mariusz
Rajski Bartłomiej
Sandelewski Przemysław
Sawicki Jarosław
Sykuła Wiesław
Szkoblewski Wojciech
Tomporowski Jakub
Włodzimierski Marcin
Wochna Konrad

XV miejsce - tenis stołowy chłopców kat. "B", trener: Elżbieta Gajewska
Kaźmierczak Wojciech

XVII miejsce - tenis stołowy chłopców kat. "B", trener: Elżbieta Gajewska
Kurzawa Marcin

IX OIMS - Ełk 2001 r.

I miejsce - koszykówka chłopców kat. "B"; trener: Jakub Urbanowicz
Bociek Jarosław
Czarnecki Mariusz
Grzanka Radosław
Jerzykowski Adam
Kabaciński Cezary
Kaczorowski Maciej
Lewaciak Wojciech
Piąstka Łukasz
Pluskota Michał
Rawicki Łukasz
Skrzyński Marcin
Smulczyk Krzysztof
Szymański Sebastian
Więzowski Dorian
Wojdera Paweł

VI miejsce - siatkówka dziewcząt kat. "B"; trener: Daniel Rogużyński
Chodakowska Aleksandra
Dubik Anna
Ignasiak Aleksandra
Kula Aleksandra
Kula Katarzyna
Marcinkiewicz Karolina
Sejdak Małgorzata
Smulczyk Katarzyna
Szałata Alicja

X OIMS - Kraków 2002 r.

I miejsce - koszykówka chłopców kat. "A"; trener: Jakub Urbanowicz
Bociek Jarosław
Jerzykowski Adam
Lewaciak Wojciech
Nowowiejski Kacper
Piąstka Łukasz
Pluskota Michał
Smulczyk Krzysztof
Szubert Krystian
Więzowski Dorian

III miejsce - koszykówka chłopców kat. "A"; trener: Jakub Urbanowicz
Kabaciński Cezary
Kaczorowski Maciej
Kosielski Piotr
Rawicki Łukasz
Skrzyński Marcin
Szymański Sebastian
Wojdera Paweł


XI OIMS - Łódź 2003 r.

I miejsce - koszykówka chłopców kat. "B"; trener: Jakub Urbanowicz
Bociek Jarosław
Dulski Artur
Nowowiejski Kacper
Pabiańczyk Adam
Pawłowski Michał
Sobczak Tomasz
Wiśniewski Wojciech

II miejsce - koszykówka chłopców kat. "A"; trener: Jakub Urbanowicz
Lewaciak Wojciech
Pluskota Michał
Skrzyński Marcin
Szymański Sebastian
Więzowski Dorian
Wojdera Paweł

IV miejsce - siatkówka dziewcząt kat. "A"; trener: Marek Krzaczyński
Bednarska Małgorzata
Bombrych Ewa
Chodakowska Aleksandra
Dubik Anna
Ignasiak Aleksandra
Kula Aleksandra
Sejdak Małgorzata
Szałata Aleksandra
Żęcin Anna
Żęcin Marta

V miejsce - piłka nożna kat. "A": trener: Ryszard Robakiewicz
Arcab Marcin
Bińkowski Gabriel
Gotszald Tomasz
Graczyk Mateusz
Gzik Tomasz
Mielczarek Krzysztof
Murzyn Dominik
Orlikowski Marcin
Postek Sebastian
Sobolewski Piotr
Szumlewicz Piotr
Zalewski Przemysław

V miejsce - piłka nożna kat. "B": trener: Marcin Zalewski
Czekalski Paweł
Jadziewicz Jarosław
Janiec Maciej
Józefowicz Robert
Karczewski Patryk
Kowalski Grzegorz
Łupiński Adrian
Małagowski Daniel
Pieńkowski Kamil
Poborczyk Radosław
Postek Kamil
Sławiński Paweł
Sobczak Piotr
Szulc Paweł

XII OIMS - Szczecin 2004 r.

V miejsce - siatkówka dziewcząt kat. "A": trener: Marek Krzaczyński
Bednarska Małgorzata
Bombrych Ewa
Cieślak Renata
Ignasiak Aleksandra
Kula Aleksandra
Marczyńska Agata
Sejdak Małgorzata
Szałata Alicja
Żęcin Anna
Żęcin Marta

XIII OIMS - Kraków 2005 r.
IV miejsce - piłka nożna kat. "A"; trener: Marcin Zalewski
Korzeb Mateusz
Stępień Rafał
Kłodawski Dariusz
Kuciński Przemysław
Milczarek Przemysław
Gzik Tomasz
Cieślik Chrystian
Poborczyk Radosław
Postek Kamil
Pieńkowski Kamil
Szulc Paweł
Sławiński Paweł
Porzeżyński Bartosz
Janiec Maciej
Rudnicki Rafał
Sikorski Adrian

V miejsce - piłka siatkowa chłopców kat. "A"; trener: Tomasz Melka

Udział w Światowych (Europejskich) Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej

VIII EIMS - Warszawa (Polska) 1997 r.

V miejsce - piłka nożna kat. "A"; trener: Paweł Pietrala
Błaszczyk Mariusz
Bukowski Grzegorz
Bystrosz Łukasz
Gierek Michał
Kabziński Maciej
Keller Marcin
Kozłowski Robert
Kulikowski Mariusz
Kuliński Grzegorz
Miedziński Krzysztof
Olszewski Rafał
Perdas Piotr
Przezorski Sebastian
Puchalski Mariusz
Zajdel Łukasz

XII ŚIMS - Warszawa (Polska) 2001 r.

V miejsce - siatkówka dziewcząt kat. "A"; trener: Marek Krzaczyński
Ciećko Małgorzata
Dyksa Kamila
Dziworska Agnieszka
Gralak Agnieszka
Jędrzejczyk Małgorzata
Kajszczarek Dorota
Paradowska Joanna
Paradowska Magdalena
Racz Magdalena
Szwaba Agnieszka
Zuzankiewicz Karolina

XIII ŚIMS - Sycylia (Italia) 2002

II miejsce - koszykówka chłopców kat. "B"; trener: Jakub Urbanowicz
Adam Jerzykowski
Cezary Kabaciński
Dorian Więzowski
Jarosław Bociek
Łukasz Piąstka
Łukasz Rawicki
Maciej Kaczorowski
Marcin Skrzyński
Paweł Wojdera
Sebastian Szymański
Wojciech Lewaciak

XIV ŚIMS - Zagrzeb (Chorwacja) 2003

IV miejsce - koszykówka chłopców kat. "A"; trener: Jakub Urbanowicz
Adam Jerzykowski
Dorian Więzowski
Jarosław Bociek
Kacper Nowowiejski
Krystian Szubert
Łukasz Piąstka
Maciej Tarasiuk
Michał Pluskota
Tomasz Sobczak
Wojciech Lewaciak

XV ŚIMS - RIMINI (Italia) 2004

V miejsce - koszykówka chłopców kat. "A"; trener: Jakub Urbanowicz
Adam Jerzykowski
Cezary Kabaciński
Krystian Szubert
Maciej Tarasiuk
Marcin Skrzyński
Michał Pluskota
Paweł Wojdera
Sebastian Szymański
Wojciech Lewaciak

na górę